kadina-yonelik-sidddet-2

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Kişisel Güvenlik Eğitimi”

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Etkinlikleri Dolayısıyla, 06 Mart 2015 Tarihinde “Crowne Plaza İstanbul – Oryapark” da” “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Kişisel Güvenlik Eğitimi” gerçekleştirdik. Crowne Plaza –Oryapark’ ın seçkin müşterileri ve otel personelinin katıldığı eğitim 3 saatte tamamlandı.

Krav maga kadına yönelik şiddet egitimi

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Kişisel Güvenlik Eğitimi Ciner Grubu

01 Şubat 2015 Tarihinde “Ciner Grubunun Paşalimanı Merkez Binasında” “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Kişisel Güvenlik Programımız” kapsamında bir eğitim gerçekleştirdik. Ciner Grubu çalışanlarından yaklaşık 20 kişinin katıldığı kadına yönelik fiziksel ve cinsel şiddetten korunma konulu eğitim 5 saatte tamamlandı.

krav maga türkiye israil

İsrail Seyahatimiz

Türkiye temsilcisi olduğumuz kısa adı K.A.M.I olan Israeli Krav Magen Association’un 25 yıl kutlamalarına Grand Master Avi Avisedon (10.Dan) tarafından davet edilmiştik.Bu davete katılmak için 19 Mayıs 2014 & 22 Mayıs 2014 tarihleri arasındaki İsrail’e gittik.

kravmaga-egitim-1

Workshop / Kadınlara Yönelik Şiddete Karşı Kişisel Güvenlik Eğitimleri

16 Temmuz 2014 Tarihinde ALAFORTANFONİ Reklam Ajansının Maslak’taki ofisinde,
Kadınlara Yönelik Şiddete Karşı Kişisel Güvenlik Programımız Kapsamında Kadir ve Oktay hocalar ile üst kemerli öğrencilerimizden Didem ile beraber bir Workshop gerçekleştirdik.