krav-magen-egitim

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Kişisel Güvenlik Eğitimi

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Kişisel Güvenlik Eğitim Programımız, Sabancı üniversitesinde “Proje Dersi” oldu.

11 Mart 2015 / 13 Mayıs 2015 tarihleri arasında Çarşamba günleri iki ayrı sınıf olarak yapılan ve 38 öğrencinin katıldığı dersler 10 hafta boyunca devam edecek

krav maga yaşam becerileri kursu

Yaşam Becerileri Kursu

İstanbul Alman Lisesi ve Krav Magen Türkiye ortak inisiyatifi ile 5. ve 6. Sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen “Yaşam Becerileri Kursu” 9 Mart 2015’de başladı. Sekiz hafta devam edecek kurs 30 Nisan 2015 tarihinde tamamlanacak.

kadina-yonelik-sidddet

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Kişisel Güvenlik Eğitimi

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü Etkinlikleri Dolayısıyla, 06 Mart 2015 Tarihinde “Crowne Plaza İstanbul – Oryapark” da” “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Kişisel Güvenlik Eğitimi” gerçekleştirdik. Crowne Plaza –Oryapark’ ın seçkin müşterileri ve otel personelinin katıldığı eğitim 3 saatte tamamlandı.

Krav maga kadına yönelik şiddet

Kadına Yönelik Şiddete Karşı Kişisel Güvenlik Eğitimi

01 Şubat 2015 Tarihinde “Ciner Grubunun Paşalimanı Merkez Binasında” “Kadına Yönelik Şiddete Karşı Kişisel Güvenlik Programımız” kapsamında bir eğitim gerçekleştirdik. Ciner Grubu çalışanlarından yaklaşık 20 kişinin katıldığı kadına yönelik fiziksel ve cinsel şiddetten korunma konulu eğitim 5 saatte tamamlandı.